Strona 46 z 410 PierwszyPierwszy ... 3644454647485696146 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 460 z 4096

Wątek: Canon EOS R - dyskusja ogólna.

  1. #451
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie Odp: Canon EOS R

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Dokładnie. Już myślałem, że jestem jedyny.
    Ja jestem dość "techniczny" i jeśli mam informacje to zwracam na nie uwagę. Za dużą. Ja nie chcę mieć nadmiaru informacji, by się nie dekoncentrować.
    Z tym, że Cię nie pocieszę. Fotografia w wydaniu ML to nie jest po prostu fotografia dla starych ludzi Tylko takie dinozaury nie chcą dyskoteki w wizjerze.

  2. #452
    Początki nałogu Awatar KNC
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    321

    Domyślnie Odp: Canon EOS R

    również uważam że niechęć do bezluster to najwzyczajniejsze zastałośći, przyzwyczajenie i beton. Ja w bezlustrze widze same korzysci -oczywiscie w dobrze zrobionym bezlustrze a nie okrojonym produkcie przez producentów którzy myślą że maja do czynienia z debilami, a C i N tak nas traktują...ale że taniej mi kupić C niż N i S to kupię C :P
    R5+Canon EF 800/5.6, Sigma 500/4 S, RP+L14/4.
    https://www.facebook.com/dziki.swiat.zdjecia

  3. #453

    Domyślnie Odp: Canon EOS R

    Cytat Zamieszczone przez KNC Zobacz posta
    również uważam że niechęć do bezluster to najwzyczajniejsze zastałośći, przyzwyczajenie i beton. Ja w bezlustrze widze same korzysci -oczywiscie w dobrze zrobionym bezlustrze a nie okrojonym produkcie przez producentów którzy myślą że maja do czynienia z debilami, a C i N tak nas traktują...ale że taniej mi kupić C niż N i S to kupię C :P
    Hehe ja też byłem betonowy nawet mając i to i to. Tak to już jest, że często jesteśmy ekspertami teoretykami - nie mamy, nie używamy ale wiemy ;-)

    Myślisz, że R + 400/2,8 będzie tańszy niż a73/a7r3/a9 + fe400/2,8? W C będziesz potrzebował przejściówki. Ciekawy jestem porównania takich zestawów. Do tego jeszcze N z fajnym z ale ze starszą 400 chyba odpada z gry.

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Dokładnie. Już myślałem, że jestem jedyny.
    Ja jestem dość "techniczny" i jeśli mam informacje to zwracam na nie uwagę. Za dużą. Ja nie chcę mieć nadmiaru informacji, by się nie dekoncentrować.
    Jacku przecież w evf masz konfigurowalny zestaw wskaźników. Od kiedy to możliwość konfiguracji/wyboru jest wadą?

  4. #454
    Początki nałogu Awatar KNC
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    321

    Domyślnie Odp: Canon EOS R

    Cytat Zamieszczone przez miszak Zobacz posta
    Hehe ja też byłem betonowy nawet mając i to i to. Tak to już jest, że często jesteśmy ekspertami teoretykami - nie mamy, nie używamy ale wiemy ;-)

    Myślisz, że R + 400/2,8 będzie tańszy niż a73/a7r3/a9 + fe400/2,8? W C będziesz potrzebował przejściówki. Ciekawy jestem porównania takich zestawów. Do tego jeszcze N z fajnym z ale ze starszą 400 chyba odpada z gry.

    --- Kolejny post ---



    Jacku przecież w evf masz konfigurowalny zestaw wskaźników. Od kiedy to możliwość konfiguracji/wyboru jest wadą?
    na pewno przyoszczędzę 8-10tys PLN kupując C. N odpada bo tam AF kuleje.
    R5+Canon EF 800/5.6, Sigma 500/4 S, RP+L14/4.
    https://www.facebook.com/dziki.swiat.zdjecia

  5. #455

    Domyślnie Odp: Canon EOS R

    Cytat Zamieszczone przez KNC Zobacz posta
    na pewno przyoszczędzę 8-10tys PLN kupując C. N odpada bo tam AF kuleje.
    Były już testy? Nie na czasie jestem :-(

    Tyle tańszy będzie 400 w c?

  6. #456
    Początki nałogu Awatar KNC
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    321

    Domyślnie Odp: Canon EOS R

    Cytat Zamieszczone przez miszak Zobacz posta
    Były już testy? Nie na czasie jestem :-(

    Tyle tańszy będzie 400 w c?
    nie było testów, ale kazdy kto focił w dniu premiery zwracal uwagę na gorszy af po przejsciowce niz natywnie. W C nie ma znaczenia czy adapter czy nie.

    400C nie będzie az tyle tansze od 400S(ale na pewno trochę będzie), ale będzie cashback i rabat jako stały klient. W S nie mam takich rzeczy.
    R5+Canon EF 800/5.6, Sigma 500/4 S, RP+L14/4.
    https://www.facebook.com/dziki.swiat.zdjecia

  7. #457
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    3 608

    Domyślnie Odp: Canon EOS R

    Wyjściowo cena 400-ek S i C jest taka sama ($12000). Patrząc na układ optyczny, to Canona jest prostszy (tańszy?), za to w Sony pewnie więcej silikonu upchnęli Więc jakiejś rywalizacji cenowej bym się nie spodziewał.

  8. #458

  9. #459
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: Canon EOS R

    Spoko ale na górnym wyświetlaczu mogli dodać WB

  10. #460
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Canon EOS R

    Mnie ciekawi jak AF działa w ciemnicy...
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Strona 46 z 410 PierwszyPierwszy ... 3644454647485696146 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •