Strona 43 z 43 PierwszyPierwszy ... 33414243
Pokaż wyniki od 421 do 424 z 424

Wątek: AI i fotografia zawodowa

  1. #421
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 223

    Domyślnie Odp: AI i fotografia zawodowa

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    Ale ja sobie nie wyobrażam, bo to nie jest moja praca w klasycznym rozumieniu. Robię to pro bono. Lubię tu rozmowy i dyskusje, gdyby ktoś miałby mi zakazać wypowiadania własnego zdania, bo jestem moderatorem, to przestałbym nim być
    Z drugiej strony nigdy też nie nadużywałem swojej pozycji i generalnie się nie kłócę z nikim - z natury jestem dość ugodowym człowiekiem i otwartym również na krytykę.

    Wg mnie AI nie nadaje się do wszystkiego, bo czasami trzeba mieć jednak pewne wyczucie lub znać szerszy kontekst dyskusji, a AI chyba jeszcze tego nie ma

    Niezmiennie mnie zadziwiasz...
    Czyli co z tego co "zdefiniowałem" jako funkcje AI jako modereator/admin :

    Myślę że AI (która nie ma ludzkich emocji) mogłaby być idealnym super_moderatorem.
    Wyłapywałaby np. wszystkie błędy i przeinaczenia w wypowiedziach i "cytatach" na forum, usuwała automatycznie spamy i "sztucznie merytoryczne" wypowiedzi, przyznawała punkty karne za obrażnie/ocenianie innych uczestników (i ich wypowiedzi) i nie prezentowała jak wiele więcej wie od uczestników forum, i jaka jest doskonała.


    - uważasz że nie jest możliwa do realizacji przez AI ?
    - uważasz że jest niepotrzebna, nie ma sensu jako cecha admina/moderatora ?

    jp
    Ostatnio edytowane przez jan pawlak ; Dzisiaj o 20:06
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  2. #422
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie Odp: AI i fotografia zawodowa

    Jeżeli chcesz poznać odpowiedź na zadane pytanie wciśnij jeden, jeżeli nie chcesz jej poznać wciśnij dwa. Po wciśnięciu dwa powrócisz do głównego menu, gdzie ponownie będziesz miał możliwość dokonania wyboru. Wciskając jeden otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie poprzez rozmowę z naszym wirtualnym konsultantem, który pomoże dokonać ci właściwego wyboru. Wciskając zero poznasz zasady rodo. Wciskając jakąkolwiek inną kombinację klawiszy powrócisz do głównego menu, które pomoże dokonać ci właściwego wyboru.
    If you speak English, press 666.

  3. #423
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 684

    Domyślnie Odp: AI i fotografia zawodowa

    Cytat Zamieszczone przez jan pawlak Zobacz posta
    Czyli co z tego co "zdefiniowałem" jako funkcje AI jako modereator/admin :

    Myślę że AI (która nie ma ludzkich emocji) mogłaby być idealnym super_moderatorem.
    Wyłapywałaby np. wszystkie błędy i przeinaczenia w wypowiedziach i "cytatach" na forum, usuwała automatycznie spamy i "sztucznie merytoryczne" wypowiedzi, przyznawała punkty karne za obrażnie/ocenianie innych uczestników (i ich wypowiedzi) i nie prezentowała jak wiele więcej wie od uczestników forum, i jaka jest doskonała.


    - uważasz że nie jest możliwa do realizacji przez AI ?
    - uważasz że jest niepotrzebna, nie ma sensu jako cecha admina/moderatora ?

    jp
    Pasuję...

  4. #424
    Pełne uzależnienie Awatar Leon007
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wieś, nie miasto
    Posty
    2 391

    Domyślnie Odp: AI i fotografia zawodowa

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    Pasuję...

    W zastępstwie łapki w górę.
    Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba.
    Ja
    Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
    Konfucjusz

Strona 43 z 43 PierwszyPierwszy ... 33414243

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •