Strona 49 z 49 PierwszyPierwszy ... 39474849
Pokaż wyniki od 481 do 485 z 485

Wątek: [Dawid_Gaszynski] Sport

  1. #481
    Bywalec Awatar Marek Kowal
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    58
    Posty
    166

    Domyślnie Odp: [Dawid_Gaszynski] Sport

    dla mnie fajne 1570, zdjęcia ze skrajnych ogniskowych zwykle są takie "inne"
    sport dynamiczny, zdjęcie dopracowane

    pozdrawiam.MK.

  2. #482
    Bywalec Awatar Dawid_Gaszynski
    Dołączył
    Jul 2011
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    100

    Domyślnie Odp: [Dawid_Gaszynski] Sport

    Cytat Zamieszczone przez mystek Zobacz posta
    piłka nożna jest spoko, ale ostatnio mega zajawiam się na żużel. Dawid, fotografujesz Betard Spartę Wrocław? W tym momencie akurat grają na wyjeździe z Motorem Lublin, ale pewnie następna kolejka u siebie, więc może warto się przejść?
    Dawno, dawno temu chodziłem na żużel a potem przestałem Jakoś mnie nie kręci ten sport. Chyba nie lubię sytuacji, kiedy nie widać twarzy człowieka. Stąd raczej nie przepadam za sportami motorowymi albo i futbolem amerykańskim... Lubię głównie jak widać grymas jakiś na twarzy.

    Cytat Zamieszczone przez Marek Kowal Zobacz posta

    dla mnie fajne 1570, zdjęcia ze skrajnych ogniskowych zwykle są takie "inne"
    sport dynamiczny, zdjęcie dopracowane

    pozdrawiam.MK.
    Generalnie fajnie jest się zderzyć z jakąś plastyką obrazu, której się wcześniej nie widziało albo widuje się stosunkowo rzadko. Z jakąś może też mniej typową perspektywą itd.
    Niestety po obejrzeniu kilku zdjęć ze szkła, którego się zazwyczaj nie ogląda albo w jakiejś nawet innej konwencji ... wszystko i tak szybko powszednieje

    1579

    1580

    1581

    1582

  3. #483
    Uzależniony
    Dołączył
    Sep 2011
    Miasto
    Kraków
    Posty
    714

    Domyślnie Odp: [Dawid_Gaszynski] Sport

    A fotografujesz również kibiców? Bo sportowcy to jedno, ale osobiście mega lubię oglądać zdjęcia ultrasów z meczów, szczególnie po racowisku jakimś, kiedy jest zadymione, więc mega efekt się robi.

  4. #484
    Bywalec Awatar Dawid_Gaszynski
    Dołączył
    Jul 2011
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    100

    Domyślnie Odp: [Dawid_Gaszynski] Sport

    Cytat Zamieszczone przez mystek Zobacz posta
    A fotografujesz również kibiców? Bo sportowcy to jedno, ale osobiście mega lubię oglądać zdjęcia ultrasów z meczów, szczególnie po racowisku jakimś, kiedy jest zadymione, więc mega efekt się robi.
    Od dawna tego nie robiłem. Może to dobry pomysł czasem coś tam z tego wrzucić.

  5. #485
    Pełne uzależnienie Awatar Leon007
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wieś, nie miasto
    Posty
    2 393

    Domyślnie Odp: [Dawid_Gaszynski] Sport

    Mnie na takich zdjęciach - abstrahując od ich wartości technicznej i artystycznej - zaciekawia co się dzieje z ludzkim ciałem w czasie maksymalnego wysiłku. Na przykład na zdjęciu 1579 wygięcie nogi w stawie skokowym kozłującego. No i jego pochylenie oraz trzymanie się buta na parkiecie - prawie wbrew prawom fizyki.
    Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba.
    Ja
    Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
    Konfucjusz

Strona 49 z 49 PierwszyPierwszy ... 39474849

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •