Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Beauty of SWEDEN | Canon R6 + RF Sirui Anamorphic 50mm

  1. #1
    Uzależniony Awatar Hubert Multana
    Dołączył
    Aug 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    34
    Posty
    546

    Domyślnie Beauty of SWEDEN | Canon R6 + RF Sirui Anamorphic 50mm

    Beauty of SWEDEN



    Film nakręcony podczas dwutygodniowego pobytu w Szwecji - objazd dookola Skanii. Filmowane Canon R6 z obiektywem RF Sirui Anamorphic 50mm. Ostrość ustawiana manualnie, ujęcia z ręki bez stabilizacji.
    Canon R8 + RF15-35mm f2.8L + RF 85mm 2.0 + RF 50mm 1.8 + RF Sirui Anamorphic 50mm T2.9 + M6 mkII + EF-M 22mm 2.0 + Canon V10
    www.hubertmultana.pl
    https://www.youtube.com/@HubertMultana

  2. #2
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    55
    Posty
    2 414

    Domyślnie Odp: Beauty of SWEDEN | Canon R6 + RF Sirui Anamorphic 50mm

    Ostrość ustawiana manualnie w przypadku filmu to norma, ciekawostką byłoby gdybyś nagrał film z wykorzystaniem AF.

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar kmeg
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    48
    Posty
    1 495

    Domyślnie Odp: Beauty of SWEDEN | Canon R6 + RF Sirui Anamorphic 50mm

    Na kręceniu filmów się nie znam ale podoba mi się. Niedoskonałości anomorphika też robią robotę. Czasem mam tylko wrażenia, że niektóre cięcia są zbyt szybkie i człowiek nie ma nawet czasu na dokładniejsze przeskanowanie co na nich jest.

  4. #4
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2018
    Posty
    205

    Domyślnie Odp: Beauty of SWEDEN | Canon R6 + RF Sirui Anamorphic 50mm

    Filmik fajny, krótki, dobrze dobrane ujęcia - ogólnie dobrze się ogląda.

    Widzę, że byłeś też w Ales Stenar (słynne miejsce w Szwecji z głazami ) pod Ystad. Około 300 metrów od tego miejsca mieszka moja rodzina.

  5. #5
    Uzależniony Awatar Hubert Multana
    Dołączył
    Aug 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    34
    Posty
    546

    Domyślnie Odp: Beauty of SWEDEN | Canon R6 + RF Sirui Anamorphic 50mm

    Byliśmy, co więcej, prawie nas tam aresztowali jak masz tam rodzinę to pewnie wiesz co jest na szczycie klifu tuż obok
    Canon R8 + RF15-35mm f2.8L + RF 85mm 2.0 + RF 50mm 1.8 + RF Sirui Anamorphic 50mm T2.9 + M6 mkII + EF-M 22mm 2.0 + Canon V10
    www.hubertmultana.pl
    https://www.youtube.com/@HubertMultana

  6. #6
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2018
    Posty
    205

    Domyślnie Odp: Beauty of SWEDEN | Canon R6 + RF Sirui Anamorphic 50mm

    Chodzi Tobie o radar wojskowy?

  7. #7
    Uzależniony Awatar Hubert Multana
    Dołączył
    Aug 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    34
    Posty
    546

    Domyślnie Odp: Beauty of SWEDEN | Canon R6 + RF Sirui Anamorphic 50mm

    Tak, to nawet nie wojsko co agencja wywiadu. Trafiliśmy tam przypadkiem idąc od plaży po wejściu na wydmy ze wschodnim akcentem i całym sprzętem do nagrań w ręce. Chyba z pół godziny nas tam maglowali z bronią na widoku
    Canon R8 + RF15-35mm f2.8L + RF 85mm 2.0 + RF 50mm 1.8 + RF Sirui Anamorphic 50mm T2.9 + M6 mkII + EF-M 22mm 2.0 + Canon V10
    www.hubertmultana.pl
    https://www.youtube.com/@HubertMultana

  8. #8
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2018
    Posty
    205

    Domyślnie Odp: Beauty of SWEDEN | Canon R6 + RF Sirui Anamorphic 50mm

    No to ładnie , ja miejscowości Kasseberga tak super nie znam, byłem w porcie kilka razy, znam kawiarnie, sklep samoobsługowy i byłem w Ales Stenar z 3 razy... Więcej jeździłem na plaże w kierunku wschodnim (w kierunku Simrishamn) oraz północno-wschodnim (Kivik). Tam są fajniejsze plaże, bo w Kasseberga prawie jej nie ma. Jest też plaża super czysta (jedna z najczystszych na świecie) kilkanaście km na Wschód od Kasseberga (nie pamiętam nazwy). Znam też dobrze Svarte i okolice (to już na Zachód od Ystad). W Szwecji byłem z 10 razy, głównie w Skane Lan.

  9. #9
    Uzależniony Awatar Hubert Multana
    Dołączył
    Aug 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    34
    Posty
    546

    Domyślnie Odp: Beauty of SWEDEN | Canon R6 + RF Sirui Anamorphic 50mm

    Cytat Zamieszczone przez WzW Zobacz posta
    No to ładnie , ja miejscowości Kasseberga tak super nie znam, byłem w porcie kilka razy, znam kawiarnie, sklep samoobsługowy i byłem w Ales Stenar z 3 razy... Więcej jeździłem na plaże w kierunku wschodnim (w kierunku Simrishamn) oraz północno-wschodnim (Kivik). Tam są fajniejsze plaże, bo w Kasseberga prawie jej nie ma. Jest też plaża super czysta (jedna z najczystszych na świecie) kilkanaście km na Wschód od Kasseberga (nie pamiętam nazwy). Znam też dobrze Svarte i okolice (to już na Zachód od Ystad). W Szwecji byłem z 10 razy, głównie w Skane Lan.
    Ogólnie zanim się dowiedzieliśmy z internetu co to jest to próbowaliśmy od lokalsow się dowiedzieć kto nas przesłuchiwał ale wszyscy nabierali wody w usta jak wskazywaliśmy na wzgórze, nie chcieli rozmawiać i szybko znikali z pola widzenia.

    Znowu jak zaczęliśmy szukać w Google i znaleźliśmy to zaczęliśmy się obawiać że nas zgarną z pola namiotowego bo na pewno te wyszukiwania slow kluczowych są monitorowane (a dodatkowo byliśmy w okolicy). Generalnie jedna z najbardziej przypalowych akcji w życiu i serio się obawiałem że cała ta akcja może się źle skończyć.

    Wszystkie te rejony zwiedziliśmy. Całe to wschodnie i południowe Wybrzeże Skanii to jest nasza wymarzona emerytura, a Kubik zdecydowanym faworytem.
    Canon R8 + RF15-35mm f2.8L + RF 85mm 2.0 + RF 50mm 1.8 + RF Sirui Anamorphic 50mm T2.9 + M6 mkII + EF-M 22mm 2.0 + Canon V10
    www.hubertmultana.pl
    https://www.youtube.com/@HubertMultana

  10. #10
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 680

    Domyślnie Odp: Beauty of SWEDEN | Canon R6 + RF Sirui Anamorphic 50mm

    Cytat Zamieszczone przez Hubert Multana Zobacz posta
    Ogólnie zanim się dowiedzieliśmy z internetu co to jest to próbowaliśmy od lokalsow się dowiedzieć kto nas przesłuchiwał ale wszyscy nabierali wody w usta jak wskazywaliśmy na wzgórze, nie chcieli rozmawiać i szybko znikali z pola widzenia.

    Znowu jak zaczęliśmy szukać w Google i znaleźliśmy to zaczęliśmy się obawiać że nas zgarną z pola namiotowego bo na pewno te wyszukiwania slow kluczowych są monitorowane (a dodatkowo byliśmy w okolicy). Generalnie jedna z najbardziej przypalowych akcji w życiu i serio się obawiałem że cała ta akcja może się źle skończyć.

    Wszystkie te rejony zwiedziliśmy. Całe to wschodnie i południowe Wybrzeże Skanii to jest nasza wymarzona emerytura, a Kubik zdecydowanym faworytem.
    No ale były tam jakieś ostrzeżenia / zakazy fotografowania czy filmowania? Co to w ogóle za radar? Przecież to nawet nie jest blisko wschodniej flanki.

    Mowa o tym: https://maps.app.goo.gl/1xkx57nGT4NnJfEU8 ?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •