Strona 36 z 48 PierwszyPierwszy ... 26343536373846 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 351 do 360 z 480

Wątek: [Dawid_Gaszynski] Sport

  1. #351
    Pełne uzależnienie Awatar Eberloth
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    2 063

    Domyślnie Odp: [Dawid_Gaszynski] Sport

    Mały OT Dawid jeśli pozwolisz.
    Jestem po amatorskim zderzeniu się z tematem i mam parę spostrzeżeń "lajkonika". Zdjęć rzecz jasna tu nie wrzucam, można znaleźć ze 2 foty w galeriach poświęconym 35/2.0 i 100/2.0, później może coś znajdę z 200/2.8.
    6D + jasne szkła naprawdę dają radę w hali. Na szczęście mogłem stać dość blisko, z trybun 200 mm byłoby za mało.
    Dla urozmaicania kadrów, mając do dyspozycji tylko jedno body, ciągle zmieniałem te 3 słoiki. Nigdy w życiu nie zmieniłem tyle razy obiektywu w ciągu jednego dnia "Zawodowcy", o ile tacy tam byli, raczej działali na zoomach 16-35/2.8 i 70-200/2.8. Mz ich uniwersalność w takich sytuacjach jest nieoceniona. Ale światło gorsze

    Tłoku reporterów raczej nie było, ale doświadczyłem, jak ciężka to robota, także podziwiam i współczuję I jeszcze to tempo, żeby coś wyselekcjonować i wysłać. Niektórzy robili to już w sobotę z "pressroom'u" po pierwszych 20 minutach imprezy. Ja nad selekcją i RAW-ami siedziałem 3/4 niedzieli

    Nigdy więcej, wolę widoczki i portrety, a dobre foty z takich imprez pooglądam w fotelu, np. w tym wątku

    P.S. Czy w "pressroomie" zwyczajowo nie odpowiada się na "dzień dobry" ? I jeszcze to "taksowanie po obiektywie". Z podpiętym 100/2.0 od razu przez niektórych zostałem zaklasyfikowany jako fotoziutek
    Sprzęt - dekielek z przyległościami.
    Fumare humanum est!

  2. #352
    Bywalec
    Dołączył
    Oct 2012
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    109

    Domyślnie Odp: [Dawid_Gaszynski] Sport

    Cytat Zamieszczone przez Eberloth Zobacz posta
    I jeszcze to "taksowanie po obiektywie". Z podpiętym 100/2.0 od razu przez niektórych zostałem zaklasyfikowany jako fotoziutek
    Wystarczyło powiedzieć, że na co dzień jesteś tam "woźnym" i pstrykasz tak o dla siebie. Wtedy podejście "profi" trochę się zmienia (wiem to z autopsji)

  3. #353
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    44
    Posty
    2 655

    Domyślnie Odp: [Dawid_Gaszynski] Sport

    Cytat Zamieszczone przez Eberloth Zobacz posta
    I jeszcze to "taksowanie po obiektywie". Z podpiętym 100/2.0 od razu przez niektórych zostałem zaklasyfikowany jako fotoziutek
    Mi się to akurat zawsze podoba, ludzie są tak zacofani, że naprawdę myślą że 70-200 2.8 same robi zdjęcia i widząc amatora z jakims 85mm 1.8 czy czyms podobnym czuje jak patrzą na mnie z góry hehe, ale potem wszystko wychodzi przy efektach końcowych, czyli zdjęciach,

    a debatowanie czy 6D nadaje się do sportu czy nie jest bez sesnu, skoro kiedyś 350D i 20D się nadawały to i 6D musi się nadać,
    Moje wątki na forum: sport | fashion
    | R5 | 5D3 | 16-35L II | Sigma 24 Art | Sigma 50 Art | Sigma 105 Art | Sigma 120-300 2.8 OS |

  4. #354
    Uzależniony Awatar RTSiak
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    635

    Domyślnie Odp: [Dawid_Gaszynski] Sport

    Cytat Zamieszczone przez Eberloth Zobacz posta
    P.S. Czy w "pressroomie" zwyczajowo nie odpowiada się na "dzień dobry" ? I jeszcze to "taksowanie po obiektywie". Z podpiętym 100/2.0 od razu przez niektórych zostałem zaklasyfikowany jako fotoziutek
    u nas w Łodzi niestety tak to bywa, chociaż nie zawsze i zależy na kogo się trafi

    btw w Arenie akurat światło to najmniejszy problem bo tam przeważnie odpalają wszystko co mają i nie trzeba się nawet silić na wysokie ISO

  5. #355
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 580

    Domyślnie Odp: [Dawid_Gaszynski] Sport

    Cytat Zamieszczone przez sebcio80 Zobacz posta
    a debatowanie czy 6D nadaje się do sportu czy nie jest bez sesnu, skoro kiedyś 350D i 20D się nadawały to i 6D musi się nadać,
    jeździsz syreną 105, albo 126p? ;-)

  6. #356

    Domyślnie Odp: [Dawid_Gaszynski] Sport

    Cytat Zamieszczone przez Eberloth Zobacz posta
    Mały OT Dawid jeśli pozwolisz.
    Jestem po amatorskim zderzeniu się z tematem i mam parę spostrzeżeń "lajkonika". Zdjęć rzecz jasna tu nie wrzucam, można znaleźć ze 2 foty w galeriach poświęconym 35/2.0 i 100/2.0, później może coś znajdę z 200/2.8.
    6D + jasne szkła naprawdę dają radę w hali. Na szczęście mogłem stać dość blisko, z trybun 200 mm byłoby za mało.
    Dla urozmaicania kadrów, mając do dyspozycji tylko jedno body, ciągle zmieniałem te 3 słoiki. Nigdy w życiu nie zmieniłem tyle razy obiektywu w ciągu jednego dnia "Zawodowcy", o ile tacy tam byli, raczej działali na zoomach 16-35/2.8 i 70-200/2.8. Mz ich uniwersalność w takich sytuacjach jest nieoceniona. Ale światło gorsze

    Tłoku reporterów raczej nie było, ale doświadczyłem, jak ciężka to robota, także podziwiam i współczuję I jeszcze to tempo, żeby coś wyselekcjonować i wysłać. Niektórzy robili to już w sobotę z "pressroom'u" po pierwszych 20 minutach imprezy. Ja nad selekcją i RAW-ami siedziałem 3/4 niedzieli

    Nigdy więcej, wolę widoczki i portrety, a dobre foty z takich imprez pooglądam w fotelu, np. w tym wątku

    P.S. Czy w "pressroomie" zwyczajowo nie odpowiada się na "dzień dobry" ? I jeszcze to "taksowanie po obiektywie". Z podpiętym 100/2.0 od razu przez niektórych zostałem zaklasyfikowany jako fotoziutek
    Są i jasne zoomy - Sigma art 50-100/1,8.
    Powiadasz wysyłali po 20 min z pressroomu. Tylko po co tam włazić?. Wysyłasz z własnego lapka na boisku. Takie tempo to standard na całym świecie. Współpraca z klubem to komfort.
    Widzę, że szybko wymiękasz . Chłopaki nie płaczą.
    C eos 6D | T 24-70/2,8 VC USD; C 70-200/2,8 L USM; C TCx1,4II | YN-568EX
    www.cobalt.fr.pl

  7. #357
    Coś już napisał Awatar Dawid_Gaszynski
    Dołączył
    Jul 2011
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    97

    Domyślnie Odp: [Dawid_Gaszynski] Sport

    Śląsk Wrocław vs Zagłębie Lubin
    1155
    1156

    KS Rugby Wrocław vs Clifton Crusaders Bristol
    1157
    1158

    Śląsk Wrocław vs Ruch Chorzów
    1159
    1160

    Trening reprezentacji
    1161

    Śląsk Wrocław vs Cracovia Kraków
    1162
    1163

    Śląsk Wrocław vs Jagiellonia Białystok
    1164
    1165

  8. #358
    Początki nałogu Awatar DonBolano
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    331

    Domyślnie Odp: [Dawid_Gaszynski] Sport

    Szkoda, że tak mało bramkarzy na Twoich zdjęciach, ale podejrzewam, że to kwestia miejsca, w którym stoisz. Poza tym jakoś fotek świetna. Muszę spróbować z JPG, chociaż nie wiem czy wycisnę więcej z mojego wiekowego 5d.
    Na świat spoglądam przez armatę...


  9. #359
    Coś już napisał Awatar Dawid_Gaszynski
    Dołączył
    Jul 2011
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    97

    Domyślnie Odp: [Dawid_Gaszynski] Sport

    Śląsk Wrocław vs Lech Poznań
    ISO 2000, 300mm, 2.8, 1/800 - 1/1000

    #1165
    #1166
    #1167
    #1168
    #1169
    #1170
    #1171

  10. #360
    Uzależniony Awatar Macios
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    45
    Posty
    692

    Domyślnie Odp: [Dawid_Gaszynski] Sport

    Świetne zdjęcia!

Strona 36 z 48 PierwszyPierwszy ... 26343536373846 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •