Strona 55 z 163 PierwszyPierwszy ... 545535455565765105155 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 550 z 1624

Wątek: W czym nosić sprzęt - część II

  1. #541
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Kielce
    Posty
    1 290

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Cytat Zamieszczone przez piwo Zobacz posta
    Chyba ja Jutro ma być i zobaczę jak to wygląda
    Skrobnij tutaj jakieś wrażenia jak przyjdzie

  2. #542
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2 746

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Też jestem ciekawy jak Ci pójdzie to wkładanie 5D bez gripa z zapiętym 35L :smile:

  3. #543
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jun 2012
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    42
    Posty
    73

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Heh, mam wielką nadzieję, że dobrze

  4. #544
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2 746

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    No to czekamy do jutra na twoją opinię o tym plecaku :-)

  5. #545
    Bywalec
    Dołączył
    Nov 2009
    Miasto
    DG
    Posty
    115

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Cytat Zamieszczone przez kristek Zobacz posta
    A jak z trwałością i jakością wykonania Delty w porównaniu do Fastpacka? Warto dopłacic do Lowepro? Już od wakacji nie mogę sie zdeecydować.
    Mój (delta) ma urwane mocowanie statywu. A plecaka nie katuję i noszę bardzo wyjątkowo. Mimo to zakupu nie żałuję - dlamnie jest to magazyn sprzętu i używam go do transportu.
    Ostatnio edytowane przez kaqkaba ; 07-01-2013 o 22:08
    C500d; C15-85; C50/1,4; T70-300VC; C10-22, KIT z IS (poszedł do dobrego człowieka)

  6. #546
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    Radom/powiat
    Posty
    39

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Miło, że ktoś czyta tyle wstecz i doradzi. Zbieram więc na Fastpacka, tylko kiedy?. Po drodze jest jeszcze w cichych planach C24-105. Na plecak by się znalazło, ale wolę najpierw obiektyw...
    :grin:EOS30, 40D, T28-75/2.8, T70-300VC, C20-35/3,5-4,5:grin:

  7. #547
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Dec 2011
    Miasto
    Jelenia Gora
    Posty
    31

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    mialem ten sam problem szukalen torby na wypad w miasto i padlo na lowepro event messenger 250 torba jest pojemna miesci c50d z 70-200 d0 tego t 17-50 palnik i kit ma przegrode na laptusa pare kieszeni na drobiazgi i co najwazniejsze nie przypomina torbt foto polecam

  8. #548
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jun 2012
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    42
    Posty
    73

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Cytat Zamieszczone przez wiktor2323 Zobacz posta
    Skrobnij tutaj jakieś wrażenia jak przyjdzie
    No więc mam już od wczoraj, a poniżej pierwsze wrażenia.

    Wykonanie to klasa. Nie będę się rozpisywał, bo dla mnie TT i Lowepro to po prostu synonimy słowa "jakość". Zresztą, dożywotnia gwarancja mówi za siebie. Swoją drogą to muszę przyznać, że trafiła się niesamowita okazja, bo poza dwoma jaśniejszymi kreskami (coś jak przejechanie paznokcia) plecak jest jak nowy

    Jeśli chodzi o pomieszczenie sprzętu to jest elegancko. Wezmę w końcu więcej rzeczy niż planowałem na początku! 5D3+35L bez gripa wchodzi do kieszeni dokładnie tak jak pisał Goomis. Plecak nie jest do tego zaprojektowany i faktycznie trzeba wkładać wtedy aparat trochę bokiem, ale nie sądzę żeby cokolwiek mogło się mu stać. Od wewnętrznej i zewnętrznej strony dość miękko, a dodatkowo można jeszcze dla osłony coś dorzucić. No ale zyskuje się możliwość szybkiego wyjmowania skręconego już sprzętu.

    Bardzo jestem zadowolony z tego zakupu.

  9. #549
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Kielce
    Posty
    1 290

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Pisz dalej, żebym sobie bardziej pluł w brodę, że tak długo zastanawiałem się nad tą aukcja..
    Trzeba będzie się chyba wykosztować na nówkę
    Cytat Zamieszczone przez piwo Zobacz posta
    No więc mam już od wczoraj, a poniżej pierwsze wrażenia.

    Wykonanie to klasa. Nie będę się rozpisywał, bo dla mnie TT i Lowepro to po prostu synonimy słowa "jakość". Zresztą, dożywotnia gwarancja mówi za siebie. Swoją drogą to muszę przyznać, że trafiła się niesamowita okazja, bo poza dwoma jaśniejszymi kreskami (coś jak przejechanie paznokcia) plecak jest jak nowy

    Jeśli chodzi o pomieszczenie sprzętu to jest elegancko. Wezmę w końcu więcej rzeczy niż planowałem na początku! 5D3+35L bez gripa wchodzi do kieszeni dokładnie tak jak pisał Goomis. Plecak nie jest do tego zaprojektowany i faktycznie trzeba wkładać wtedy aparat trochę bokiem, ale nie sądzę żeby cokolwiek mogło się mu stać. Od wewnętrznej i zewnętrznej strony dość miękko, a dodatkowo można jeszcze dla osłony coś dorzucić. No ale zyskuje się możliwość szybkiego wyjmowania skręconego już sprzętu.

    Bardzo jestem zadowolony z tego zakupu.

  10. #550
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    374

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Cytat Zamieszczone przez kristek Zobacz posta
    Miło, że ktoś czyta tyle wstecz i doradzi. Zbieram więc na Fastpacka, tylko kiedy?. Po drodze jest jeszcze w cichych planach C24-105. Na plecak by się znalazło, ale wolę najpierw obiektyw...
    Albo rybki, albo akwarium
    Jak nie masz parcia na zakup poczekaj do wiosny. Przed weekendem majowym, oraz w okolicy początku lata jest na allegro dużo egzemplarzy w dobrym stanie i co najistotniejsze cena jest odpowiednio niska

Strona 55 z 163 PierwszyPierwszy ... 545535455565765105155 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •