Cytat Zamieszczone przez Montano Zobacz posta
a ja pro treker 450aw mam tam cały sprzęt i dodatkowo rzeczy dla synka plus kurtka pod klapą. Plecak super, choć zapłaciłem sporo za niego w zeszłym roku.
Pro Trekker to totalny wypas (ja mam ten jeszcze zielony, teraz robia czarne) i malo ze mnostwo szpejow miesci, to jeszcze ma bardzo dobrze zrobiony system nosny. malzonke osobista kiedys zszokowalem - najpierw sprobowala udzwignac zapakowany plecak ("o * ale kloc, to chyba z tone wazy") po czym dostala zalozony na plecy ("serio? to ja to spokojnie moglabym nosic caly dzien")...

jako drugi plecak "do miasta" mam tez Pro Runnera 350 BP - to jest taka przypakowana wersja zwyklych Pro Runnerow. przypakowana min o swietny system nosny, a do tego plecak jest na tyle plaski, ze mozna z nim miedzy ludzi wejsc i nie pozabijac (z Pro Trekkerem wyjscie na miasto to nieporozumienie). wygodnie miesci troche mniej gratow niz Pro Trekker ale 6D + 16-35 + 24-70 + 70-300 (ale ten lepiej bez bejmy statywowej) mozna spokojnie nosic bez bolu plecow. i na tym plecaku mozna glowe oprzec i przykimac na lace. z Pro Trekkerem ten numer nie wyjdzie