Strona 11 z 433 PierwszyPierwszy ... 9101112132161111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 4323

Wątek: [KRAKÓW] Ogólnokrakowski wątek plenerowy

  1. #101
    Bywalec
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    kraków
    Wiek
    36
    Posty
    142

    Domyślnie

    chyba trzeba poczekać na zainteresowanie, żeby trochę osób się zdeklarowało
    co do mnie to mogę się dostosować do prawie wszystkich terminów, więc piszcie kiedy kto może i ustalajcie

  2. #102
    Pełne uzależnienie Awatar canis_lupus
    Dołączył
    Oct 2004
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    39
    Posty
    1 252

    Domyślnie

    Ja niestety odpadam. Od rana w pracy a potem zajęcia prawie do 21.
    "I love You Cię" Różyczko...
    Galeria ,
    Druga galeria,

  3. #103
    Początki nałogu Awatar Modzel
    Dołączył
    Oct 2007
    Miasto
    Gdańsk
    Wiek
    42
    Posty
    364

    Domyślnie

    Ja bym chetnie sprobowal. Jestem pod wrazeniem zdjec z pierwszego pleneru Tylko ze pn-pt to ja pracuje.. tak ze biorac pod uwage koniecznosc dojechania do krakowa, jedynym realnym terminem dla mnie jest noc pn-se albo so-nd.. w najblizszy weekend wyjatkowo nd-pn, bo poniedzialek mam wolny
    "Palacze, którzy zdadzą sobie sprawę ze swoich nawyków, mogą je zmienić lub zastępować palenie inną aktywnością oralną."- The Merck Manual- podrecznik diagnostyki i terapii.
    0D, 10-400 f0.0 StereoIS TurboUSM i inne takie...

  4. #104
    alpha
    Guest

    Domyślnie

    Witam, panowie ja się piszę na taki plenerek jeśli można, każdy termin w tygodniu mi odpowiada. Pozdrawiam.

  5. #105
    Uzależniony Awatar Robert Dy
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Świątniki Górne
    Wiek
    58
    Posty
    556

    Domyślnie

    Mnie pasuje najbliższy pt-so lub przyszły tydzień pn-wt, 11 Listopada.
    EOS R, EF 16-35 f/4L IS, EF 24-70 f/2.8L II, RF 50 f/1.8 STM, RF 85 f/2.0 IS, EF 100 f/2.8L IS, EF 70-200 f/4L IS, 580EX II, Manfrotto: Befree Carbon, 055XPROB, 488RC2

    flickr, Facebook

  6. #106
    Pełne uzależnienie Awatar JaBlam
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Farschafa
    Wiek
    45
    Posty
    1 304

    Domyślnie

    Ja sie dopasuje tylko ponownie, fajnie by bylo miec jakis plan.. moze faktycznie Tyniec, albo..... zeby nie walesac sie po tych samych ulicach co ostatnio...
    Jarek
    ----------------------------------------
    Moje pstryki na www.jblaminsky.com od 1 lutego 09 -swiat Eli i Kanona zamienilem na swiat Nikkorow...i dzisiaj nadal nie żaluje

  7. #107
    Uzależniony Awatar Robert Dy
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Świątniki Górne
    Wiek
    58
    Posty
    556

    Domyślnie

    Tyniec bardzo chętnie. Mgiełka i poranne słońce, to jest to. Mogę zabrać samochodem trzy osoby. Wg prognoz, podobno przyszły tydzień pn-wt, (11 Listopada) ma być słonecznie. To jak robimy?
    EOS R, EF 16-35 f/4L IS, EF 24-70 f/2.8L II, RF 50 f/1.8 STM, RF 85 f/2.0 IS, EF 100 f/2.8L IS, EF 70-200 f/4L IS, 580EX II, Manfrotto: Befree Carbon, 055XPROB, 488RC2

    flickr, Facebook

  8. #108

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Robert Dy Zobacz posta
    Tyniec bardzo chętnie. Mgiełka i poranne słońce, to jest to. Mogę zabrać samochodem trzy osoby. Wg prognoz, podobno przyszły tydzień pn-wt, (11 Listopada) ma być słonecznie. To jak robimy?
    Do Tyńca bym się chętnie wybrał z Wami, ale:
    1. Nie ma mnie przez długi weekend.
    2. Ostatnio jak przed wschodem byłem w Tyńcu to pomimo, że w innych częściach miasta nie było aż takiej mgły, w Tyńcu nic poniżej 10 metrów nie było widać Więc wg mnie - jeżeli jechać tam rano to tylko wtedy jeżeli nie ma w mieście w ogóle mgły - jeśli jest choć trochę, wtedy jechać gdzie indziej (przejeżdżam przez Tyniec co 2 dni właśnie rano i tak się pogoda tam kształtuję - miasto mała->Tyniec ogromna; miasto bez->Tyniec mała)

  9. #109
    Początki nałogu
    Dołączył
    Dec 2007
    Miasto
    okolice Krakowa
    Wiek
    50
    Posty
    267

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kris200 Zobacz posta
    Do Tyńca bym się chętnie wybrał z Wami, ale:
    1. Nie ma mnie przez długi weekend.
    2. Ostatnio jak przed wschodem byłem w Tyńcu to pomimo, że w innych częściach miasta nie było aż takiej mgły, w Tyńcu nic poniżej 10 metrów nie było widać Więc wg mnie - jeżeli jechać tam rano to tylko wtedy jeżeli nie ma w mieście w ogóle mgły - jeśli jest choć trochę, wtedy jechać gdzie indziej (przejeżdżam przez Tyniec co 2 dni właśnie rano i tak się pogoda tam kształtuję - miasto mała->Tyniec ogromna; miasto bez->Tyniec mała)
    Należy wziąć pod uwagę, że w ostatnich dniach faktycznie okolice Krakowa były spowite gęstą mgłą. Ostatnio próbowałem pstrykać w klimacie nocnym i efekt w klimacie gęstego mleka był marny. Wydaje mi się jednak, że najbliższe dni powinny być mniej zamglone o poranku. Ponadto do Tyńca nie będzie się szło na piechotę, stąd powrót do miasta zajmie tylko chwilę.
    Oglądałem fotki z ostatniego nocnego wypadu i jestem pełen uznania, a ponadto całkiem przypalony. Z miła chęcią pisałbym się na wypad w przytaczanym terminie 10-11 listopada.
    Dajcie znać ile osób byłoby zainteresowanych tym terminem.

    Pozdrawiam
    panuna
    5D + grip + 50D + grip + C 70-200IS/2,8L + C 35/1,4L + C85/1,8 + C17-55/2,8 + 580 EX II + 430EX + slikpro330dx

  10. #110
    Uzależniony Awatar Yoshitaka
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Kraków/Jarosław
    Wiek
    45
    Posty
    585

    Domyślnie

    Mi odpowiada 10-11 listopada.
    Canon 50D + dodatki

Strona 11 z 433 PierwszyPierwszy ... 9101112132161111 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •