Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 108

Wątek: Aukcja o bardzo wymownym opisie - seria mistrzowie marketingu

  1. #11
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: Aukcja o bardzo wymownym opisie - seria mistrzowie marketingu

    Pewnie "ziomale"

  2. #12
    Coś już napisał Awatar szunaj
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    57

    Domyślnie Odp: Aukcja o bardzo wymownym opisie - seria mistrzowie marketingu

    elka i ma światło 2,8 a to działa jak magnes, tego typu obiektyw kosztuje sporo ponad 4 tysiące i myślę że ci co licytują zakup tego obiektywu doskonale wiedzą że porysowaną soczewkę można wymienić i obiektyw z powodzeniem używać ewentualnie z zyskiem odsprzedać.
    Zobaczymy ile wynosi granica pazerności.
    Ostatnio edytowane przez szunaj ; 22-10-2013 o 02:31
    mojego Canona EOS chciałbym zawsze mieć przy sobie

  3. #13
    Coś już napisał Awatar szunaj
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    57

    Domyślnie Odp: Aukcja o bardzo wymownym opisie - seria mistrzowie marketingu

    Wiedzę że dziś sprzedający wycofał tamtą aukcję ale zaraz wystawił obiektyw ponownie tym razem z poprawnym opisem.
    Canon EF 70-200mm 2.8 L USM (3649892283) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    mojego Canona EOS chciałbym zawsze mieć przy sobie

  4. #14
    Początki nałogu Awatar tomphoto
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    51°45'23 19°25'49
    Posty
    408

    Domyślnie Odp: Aukcja o bardzo wymownym opisie - seria mistrzowie marketingu

    allegro, gumtree, tablica,gratka często spotykamy takie ogłoszenia. Nic na to nie można poradzić. Sprzęt często jest "ciepły".
    Cena zawsze kogoś skusi, wydaję mi się że nikt tego nie kontroluje. Czasem wystarczy maila napisać do sprzedającego, z zapytaniem o numery, gwarancje, dokumenty, itp. Jeżeli nie potrafi przedstawić to drugi z ostrzeżeniem że jeśli nie poda sprawe zgłaszamy do organów ścigania.
    http://www.tomphoto.pl Fotografujcie, jeżeli sprawia wam to radość.

  5. #15
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    2 601

    Domyślnie Odp: Aukcja o bardzo wymownym opisie - seria mistrzowie marketingu

    Rysy które nie wpływają na zdjęcie to mit powielany przez każdego kto chce się wyzbyć chłamu, niech zrobi parę zdjęć pod światło.
    Jestem szumofobem
    S50/1.4A. Mam ostrego kundla.
    Używam Lee: BS, LS, Lee Landscape Polarizer 105mm, .6, .9 soft i hard, holder 2 sloty + pierścień

  6. #16
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1 631

    Domyślnie Odp: Aukcja o bardzo wymownym opisie - seria mistrzowie marketingu

    Jak dla mnie rysa to przynajmniej z -1000 do szkła. Chyba, że to jakiś tani obiektyw.

  7. #17
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Aukcja o bardzo wymownym opisie - seria mistrzowie marketingu

    Cytat Zamieszczone przez jaś Zobacz posta
    Rysy które nie wpływają na zdjęcie to mit powielany przez każdego kto chce się wyzbyć chłamu, niech zrobi parę zdjęć pod światło.
    Dokładnie.

    Kiedyś jako argument na tą teorię krążył mały test polegający na przyklejeniu kropki z papieru o średnicy ok. 5mm do przedniej soczewki. Faktycznie na zdjęciu tego nie widać - więc teoretycznie rys też nie powinno być widać. Niestety rzeczywistość jest brutalna. Jeśli złapiemy blik światła to już nie jest tak różowo jak w przypadku kropki, czy paprocha
    Miłego dnia
    moja www

  8. #18
    Początki nałogu
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Miasto
    Posty
    380

    Domyślnie Odp: Aukcja o bardzo wymownym opisie - seria mistrzowie marketingu

    Sprzet mozna podobno odebrac w chorzowie
    Smiena [Смена] + szklarnia i inne drobiazgi.

  9. #19
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    3 225

    Domyślnie Odp: Aukcja o bardzo wymownym opisie - seria mistrzowie marketingu

    Sprzedającemu się tak "serce k...a kroiło" że zakończył aukcję i nie sprzedał
    Canon 6D i 5D2 + Canon 24-70L/4,0 + Canon 16-35L/4,0 + Canon 17-40L/4,0 + Canon 70-200L/4,0 + Canon 40/2,8 + szkła M42 i lampa EXII

  10. #20
    Początki nałogu Awatar Bogdan56_Ch
    Dołączył
    Jan 2007
    Miasto
    Chrzanów
    Posty
    377

    Domyślnie Odp: Aukcja o bardzo wymownym opisie - seria mistrzowie marketingu

    Rys nie widać na zdjęciu, ale każda skaza na soczewce w jakimś stopniu powoduje pogorszenie jakości produktu końcowego, Dlaczego, rysy nie widać ale zdjęcie jest w jakimś stopniu rozmazane, nawet jak tego nie widzimy to tak jest.

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •