Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 108

Wątek: Aukcja o bardzo wymownym opisie - seria mistrzowie marketingu

  1. #21
    Początki nałogu
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Miasto
    Posty
    380

    Domyślnie Odp: Aukcja o bardzo wymownym opisie - seria mistrzowie marketingu

    Cytat Zamieszczone przez Bolek02 Zobacz posta
    Sprzedającemu się tak "serce k...a kroiło" że zakończył aukcję i nie sprzedał
    Moze poszlo poza aukcją.
    Smiena [Смена] + szklarnia i inne drobiazgi.

  2. #22
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: Aukcja o bardzo wymownym opisie - seria mistrzowie marketingu

    e,dlaczego dziadowskiego?
    opis jest , cena ciekawa, do 2k taki obiektyw to darmo mimo tych rys
    co komu potrzeba

  3. #23
    Bywalec Awatar DarekB
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    Działdowo
    Wiek
    56
    Posty
    182

    Domyślnie Odp: Aukcja o bardzo wymownym opisie - seria mistrzowie marketingu

    IMHO jeśli cena jest w granicach 50-60% niezniszczonej używki, to warto się zastanowić. Takie do lasu albo na mecz przy kiepskiej pogodzie ;-)
    Jakoś nie przekonuje mnie stwierdzenie, że obraz jest gorszy nawet jak nie widzimy, że jest gorszy.

  4. #24
    Coś już napisał Awatar szunaj
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    57

    Domyślnie Odp: Aukcja o bardzo wymownym opisie - seria mistrzowie marketingu

    Już jest wylicytowane 1725zł a do końca aukcji jeszcze 5 dni i stawiam że mocno przekroczy 2 tys. Jak pisałem tu w jednym z wcześniejszych postów ci co licytują dobrze wiedzą co to za obiektyw i wiedzą że porysowane szkło można wymienić. Koszt tej naprawy wliczają w to co wylicytują.
    mojego Canona EOS chciałbym zawsze mieć przy sobie

  5. #25
    Coś już napisał Awatar Cichy9
    Dołączył
    Jun 2012
    Miasto
    Jasło
    Posty
    63

    Domyślnie Odp: Aukcja o bardzo wymownym opisie - seria mistrzowie marketingu

    Sam kupiłem 70-200 2.8 z mikroskopijnymi ryskami na przedniej soczewce. Nie zauważyłem żadnych odchyleń przy normalnym fotografowaniu ani przy robieniu zdjęć pod słońce. Fakt, aktem, że są bardzo małe. Kupiłem w bardzo dobrej cenie, nie było jednak aż tak tanio, jak tutaj

    Swoją drogą nigdy nie mogę ogarnąć co skłania ludzi do takich opisów, jak w pierwszej wersji. Chcą być śmieszni? Zabawni? Co innego, wierszyki, rymowanki, naprawdę zabawne opisy (chociażby jak ten słynny z przyczepą kempingową) - z nich można wywnioskować, że sprzedający ma jakąś klasę. Tutaj wychodzi czyste buractwo. Dodatkowo moim zdaniem jest strasznie podejrzane.

    PS: czerwona nakrętka od słoika (?) daje obiektywowi większą wartość, niż ten czerwony pasek

  6. #26
    Coś już napisał Awatar szunaj
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    57

    Domyślnie Odp: Aukcja o bardzo wymownym opisie - seria mistrzowie marketingu

    Zauważyłem że na poprzedniej aukcji z tym obiektywem były zdjęcia na których dość dobrze był pokazany stan obiektywu a zwłaszcza dużych rys na przednim szkle oraz stan dość mocno wyeksploatowanego mocowania obiektywu i styków: Canon EF 70-200mm 2.8 L USM (3641467995) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    W nowej aukcji tych dwóch zdjęć już nie ma, a to jest już konkretna manipulacja i ukrywanie faktycznego stanu tego obiektywu, porównajcie sobie:
    Canon EF 70-200mm 2.8 L USM (3649892283) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    mojego Canona EOS chciałbym zawsze mieć przy sobie

  7. #27
    Początki nałogu Awatar tomphoto
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    51°45'23 19°25'49
    Posty
    414

    Domyślnie Odp: Aukcja o bardzo wymownym opisie - seria mistrzowie marketingu

    Stan obiektywu oceniam na "redakcyjny", zapinany do wielu przez wielu, swego czasu miałem kilka obiektywów w takim stanie w swoich rękach. Mało kto szanuje jak nie jego. Czasem w redakcjach sprzęt można odkupić za śmieszne pieniądze, ale najczęściej jest to sprzęt wysłużony. Ciekawe jak ten obiektyw pracuje, czy wszystkie styki pięknie przenoszą wszystko.
    Jakby to była aukcja z Łodzi to mógłbym strzelać kto to sprzedaje
    http://www.tomphoto.pl Fotografujcie, jeżeli sprawia wam to radość.

  8. #28
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    3 225

    Domyślnie Odp: Aukcja o bardzo wymownym opisie - seria mistrzowie marketingu

    Cytat Zamieszczone przez Cichy9 Zobacz posta

    Swoją drogą nigdy nie mogę ogarnąć co skłania ludzi do takich opisów, jak w pierwszej wersji. Chcą być śmieszni? Zabawni? Co innego, wierszyki, rymowanki, naprawdę zabawne opisy (chociażby jak ten słynny z przyczepą kempingową) - z nich można wywnioskować, że sprzedający ma jakąś klasę. Tutaj wychodzi czyste buractwo.
    Bo to jest czyste "buractwo" , ale jak widać młodzieży z pewnych kręgów się podoba. Zabawne ani śmieszne IMHO nie jest
    Canon 6D i 5D2 + Canon 24-70L/4,0 + Canon 16-35L/4,0 + Canon 17-40L/4,0 + Canon 70-200L/4,0 + Canon 40/2,8 + szkła M42 i lampa EXII

  9. #29
    Uzależniony Awatar FOTO-PAN
    Dołączył
    May 2013
    Miasto
    Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody
    Posty
    513

    Domyślnie Odp: Aukcja o bardzo wymownym opisie - seria mistrzowie marketingu

    Obiektyw Samyang 14mm f/2.8 ED AF IS (3636461999) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

    kategoria obiektywy-canon ale tak jak dobrze przyjrzałem się zdjęciom do aukcji na pokrętle do wartości przysłony jest logo sony alfa a powinno być napisane EOS, bagnetu nie widać pytałem jakie mocowanie zero odpowiedzi wiec ja dałem na "wstrzymanie" z zakupem ciekawe co potem jak ktoś kupi do canona są jakieś przejściówki

  10. #30
    Uzależniony
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    552

    Domyślnie Odp: Aukcja o bardzo wymownym opisie - seria mistrzowie marketingu

    może to składak

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •