Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Plastikowe sanki - plastikowy zaczep na wyzwalacz, szukam i nie mogę znaleźć :(

  1. #1
    Początki nałogu Awatar michal.s
    Dołączył
    Feb 2007
    Miasto
    Rzeszów
    Wiek
    39
    Posty
    271

    Domyślnie Plastikowe sanki - plastikowy zaczep na wyzwalacz, szukam i nie mogę znaleźć :(

    Cześć!

    Słuchajcie, pomóżcie, może ktoś widział? Ktoś ma i może oddać?

    Poszukuje takiego dinksa jak ten zaznaczony na obrazku, są to takie plastikowe sanki do których można wsunąć wyzwalacz za stopkę ISO i przykleić do lampy studyjnej np.


    Będę wdzięczny za pomoc.
    Pozdrawiam - Michał Słonczyński

  2. #2
    Bywalec
    Dołączył
    Mar 2015
    Miasto
    Kielce
    Posty
    129

    Domyślnie Odp: Plastikowe sanki - plastikowy zaczep na wyzwalacz, szukam i nie mogę znaleźć :(

    Kolego, fajny patent znalazłeś ale obawiam się że ciężko będzie to gdzieś dostać.

    Ja znalazłem na allegro kilkunasto centymetrowe smyczki z cieńszą końcówką do przymocowania np. telefonu czy czegoś podobnego.

    Nawlekłem je na wyzwalacze YN i wiszą sobie na nich przy statywie.

    smycz do aparatu foto, telefonu 14-15 cm (5546105695) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

    Pozdrawiam
    adamm
    Canon 70D, EF-S 18-135 KIT, EF 100L 2.8 IS USM, YN600EX-RT, 1x400Ws, 2x300Ws

  3. #3
    Zablokowany
    Dołączył
    Nov 2013
    Miasto
    Usa
    Posty
    69

    Domyślnie Odp: Plastikowe sanki - plastikowy zaczep na wyzwalacz, szukam i nie mogę znaleźć :(

    Jak kupiłem dodatkowe wyzwalacze pixela to taki były w zestawie. Jak kupiłem zestaw wyzwalacz i sterownik to nie było.

    Wysłane z mojego SM-T230 przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •